"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы" Нежинка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 26 шешімінің күшін жою және күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қарашадағы № 40 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 74-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабымен, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жария сервитуты Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежин ауылдық округі, Тоқсан би ауылы мекенжайында орналасқан су құбырына қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 1,6014 гектар жер учаскесіне қолданысын тоқтату.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы" Нежинка ауылдық округі әкімінің 11 маусымдағы 2021 жылғы № 26 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Оспанова

О прекращении действия публичного сервитута и признании утратившим силу решения акима Нежинского сельского округа № 26 от 11 июня 2021 года "Об установлении публичного сервитута на земельный участок коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2025 года № 40
В соответствии с пунктом 1 статьи 74 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Прекратить действие публичного сервитута за коммунальным государственным учреждением "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусртепова Северо-Казахстанской области" на земельный участок общей площадью 1,6014 гектар, для обслуживания водопровода, расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Нежинский сельский округ, село Токсан би.
2. Признать утратившим силу решение акима Нежинского сельского округа № 26 от 11 июня 2021 года "Об установлении публичного сервитута на земельный участок коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Оспанова