"Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 76 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № 84 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 13 қарашадағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 13.11.2025 № 190 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 1 тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 76 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
келесі өзгерістер:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағында мыналар толықтырылсын: "КТП 10/0,4 кВ № 6-15, фидерларден ӘЖ-0,4 кВ қайта жаңарту және қызмет көрсету үшін 1,2,3,4"
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Букпин

О внесении изменений в решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова от 21 мая 2025 года № 76 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок."
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 июня 2025 года № 84. Утратило силу решением акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2025 года № 190
Сноска. Утратило силу решением акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13.11.2025 № 190 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова от 21 мая 2025 года № 76 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок."
следующие изменения:
В пункте 1 указанного решения дополнить: "для реконструкции и обслуживания ВЛ-0,4 кВ от КТП 10/0,4 кВ № 6-15, фидер 1, 2, 3, 4"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким сельского округа А. Букпин