Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қарашадағы № 234 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы қаулыны Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімі Р. Аңбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
сайлау комиссиясымен
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2025 жылғы 12 қарашадағы
№ 234 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
1.
Андреевка ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2025 года № 234
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района имени Габита Мусрепова после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Р. Анбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Избирательной комиссией
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 12 ноября 2025 года № 234
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
село Андреевка

Советская көшесі, № 51А, "Жарық-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жастардың демалыс орталығы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
2
Раисовка ауылы
Голопятов көшесі, №2А, "Раисовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асхана ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
3
Жаңасу ауылы
Школьная көшесі, №7А, бұрынғы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
4
Бірлік ауылы
Киров көшесі, № 5, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Старобелка ауылы
Центральная көшесі, №19, "ES Global Agro" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимараты жанындағы стенд (келісім бойынша)
6
Возвышенка ауылы
Мир көшесі, № 6, "Возвышенка СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
7
Чернозубовка ауылы
Мир көшесі, № 5, "Содружество -2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің наубайхана ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
8
Дружба ауылы
Советская көшесі, № 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9
Целинное ауылы
Целинная көшесі, № 19А, "Целинное-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
10
Володарское ауылы
Целинная көшесі, №33, "Береке-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
11
Көкалажар ауылы
Қабдолла Нұғыманов көшесі, № 23, "Тұқым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
12
Сокологоровка ауылы
НовосҰлов көшесі, № 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сокологоровка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
13
Қырымбет ауылы
Абылай хан көшесі, № 7А, бұрынғы "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14
Ломоносовка ауылы
Комсомольская көшесі, № 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ломоносов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
15
Ставрополка ауылы
Молодежная көшесі, № 277А, "Намыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
16
Урожайное ауылы

улица Советская, № 51А, стенд возле здания Молодежного центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Жарык-2005" (по согласованию)
2
село Раисовка
улица Голопятова, №2А, стенд возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Раисовское" (по согласованию)
3
село Жанасу
улица Школьная, №7А, стенд возле здания бывшего коммунального государственного учреждения "Жанасуская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
4
село Бирлик
улица Кирова, № 5, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
5
село Старобелка
улица Центральная, №19, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "ES Global Agro" (по согласованию)
6
село Возвышенка
улица Мира, № 6, стенд возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Возвышенка СК" (по согласованию)
7
село Чернозубовка
улица Мира, № 5, стенд возле здания пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Содружество-2" (по согласованию)
8
село Дружба
улица Советская, № 46, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
9
село Целинное
улица Целинная, № 19А, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Целинное-2004" (по согласованию)
10
село Володарское
улица Целинная, № 33, стенд возле здания Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Береке-Агро" (по согласованию)
11
село Кокалажар
улица Қабдолла Нұғыманов, № 23, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Тұқым" (по согласованию)
12
село Сокологоровка
улица НовосҰлов, № 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Сокологоровская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
13
село Кырымбет
улица Абылай хана, № 7А, возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
14
село Ломоносовка
улица Комсомольская, № 3, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
15
село Ставрополка
улица Молодежная, № 277А, стенд возле здания Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Намыс" (по согласованию)
16
село Урожайное

Ленин көшесі, № 5, "Янтарь-98" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
17
Нежинка ауылы
Садовая көшесі, № 12, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Тоқсан би ауылы
Пионерская көшесі, №3Б, "Западное СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
19
Буденное ауылы
Центральная көшесі, №10А, "Буденное СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асхана ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
20
Ефимовка ауылы
Кооперативная көшесі, № 3, "Буденное СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
21
Новоишим ауылы
Абылай хан көшесі, № 19, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд;
К.Заслонов көшесі, 10Б, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің денешынықтыру-сауықтыру кешен ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
22
Новоселовка ауылы
Целинная көшесі, № 24, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
23
Привольное ауылы
С.Ф. Коваль атындағы көшесі, № 32, "Астық-Привольный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
24
Мұқыр ауылы
Абай көшесі, №14 үй, тұрғын үйге қарама қарсы тақта (келісім бойынша)
25
Рузаевка ауылы
Рузаев көшесі, № 123, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
26
Березовка ауылы
Тәуелсіздік көшесі, №35/2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны медициналық орталық ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
27
Сарыадыр ауылы
Сарыадыр көшесі, № 6 үй, 2 пәтер, тұрғын үйге қарама қарсы стенд (келісім бойынша)
28
Чернобаевка ауылы
Шевченко көшесі, № 9, "Тұқым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің демалыс орталығы ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша).
29
Сивковка ауылы
Мир көшесі, №44, жеке кәсіпкер "Е.В. Евич" "Для вас" дүкені ғимаратының жанындағы тақта (келісім бойынша).
30
Салқынкөл ауылы
Школьная көшесі, № 9, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Салқынкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
31
Тоқты ауылы
Тәуелсіздік көшесі, №22, бұрынғы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тоқты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
32
Тахтаброд ауылы
Садовая көшесі, № 42, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
33
Ковыльное ауылы
Школьная көшесі, № 30, "Ақселеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
34
Литвиновка ауылы
Советская көшесі, № 31А, бұрынғы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Литвиновка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
35
Червонное ауылы
Новоселов көшесі, № 39, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
36
Пески ауылы
Юбилейная көшесі, № 8, "АЗКО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша).
37
Чистополье ауылы
Ленин көшесі, № 90, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
38
Гаршино ауылы
Мира көшесі, № 6, "СП Гаршино" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанындағы тақта (келісім бойынша)
39
Ялты ауылы
Советская көшесі, № 4, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы тақта (келісім бойынша)
40
Шөптікөл ауылы
Целинная көшесі, № 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
41
Разгульное ауылы
Советская көшесі, № 10, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
42
Шұқыркөл ауылы
Школьная көшесі, № 1Б, "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)
43
15 жылдық Қазақстан ауылы
Школьная көшесі, № 1, бұрынғы "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Жаманшұбар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд (келісім бойынша)

улица Ленина, № 5, стенд возле здания Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Янтарь-98" (по согласованию)
17
село Нежинка
улица Садовая, № 12, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
18
село Токсан би
улица Пионерская, №3Б, стенд возле здания Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Западное СК" (по согласованию)
19
село Буденное
улица Центральная, №10А, стенд возле здания столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Буденное СК" (по согласованию)
20
село Ефимовка
улица Кооперативная, № 3, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Буденное СК" (по согласованию)
21
село Новоишимское
улица Абылай хана, № 19, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
улица К. Заслонова, 10Б, стенд возле здания физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
22
село Новоселовка
улица Целинная, № 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
23
село Привольное
улица имени С.Ф. Коваля, № 32, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Астық-Привольный" (по согласованию)
24
село Мукур
улица Абая, дом №14, щит напротив жилого дома (по согласованию)
25
село Рузаевка
улица Рузаева, № 123, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
26
село Березовка
улица Тәуелсіздік, № 35/2, стенд возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанкого области" (по согласованию)
27
село Сарыадыр
улица Сарыадыр, дом № 6, квартира 2, стенд напротив жилого дома (по согласованию)
28
село Чернобаевка
улица Шевченко, № 9, стенд возле здания Центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Тұқым" (по согласованию)
29
село Сивковка
улица Мира, № 44, щит возле здания магазина "Для вас" индивидуального предпринимателя "Евич Е.В." (по согласованию)
30
село Салкынколь
улица Школьная, № 9, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Салкынкольская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
31
село Токты
улица Тәуелсіздік, № 22, стенд возле здания бывшего коммунального государственного учреждения "Токтинская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
32
село Тахтаброд
улица Садовая, № 42, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Тахтабродская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
33
село Ковыльное
улица Школьная, № 30, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Акселеу" (по согласованию)
34
село Литвиновка
улица Советская, № 31А, стенд возле здания бывшего коммунального государственного учреждения "Литвиновская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
35
село Червонное
улица Новоселова, № 39, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
36
село Пески
улица Юбилейная, № 8, стенд возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "АЗКО" (по согласованию)
37
село Чистополье
улица Ленина, № 90, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
38
село Гаршино
улица Мира, № 6, щит возле здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "СП Гаршино" (по согласованию)
39
село Ялты
улица Советская, № 4, щит возле здания Дома культуры коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
40
село Шоптыколь
улица Целинная, № 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Шоптыкольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
41
село Разгульное
улица Советская, № 10, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Приишимская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
42
село Шукырколь
улица Школьная, №1Б, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (по согласованию)
43
село 15 лет Казахстана
улица Школьная, № 1, стенд возле здания бывшего коммунального государственного учреждения "Жаманшубарская начальняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" (по согласованию)