Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-10 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-18 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы №29-10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Ленинград ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272142 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27597,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 367,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244177 мың теңге;
2) шығындар – 292875,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 733,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20733,5 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20733,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-10 "Об утверждении бюджета Ленинградского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-18
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ленинградского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" от 12 мая 2025 года №29-10 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ленинградского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 272142 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27597,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления –367,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –244177 тысяч тенге;
2) затраты –292875,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20733,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20733,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20733,5 тысяч тенге";
приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахсттанской области М. Жусупбеков
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области