Ақжар аудандық маслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-13 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-16 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы №29-13 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1 және 2 – қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 72 219 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 236 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 104 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 879 мың теңге;
2) шығындар – 79 536,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін саты палу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 317,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитінпайдалану) – 7 317,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 317,6 мың теңге.

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-13 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-16
Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года №29-13 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах":
1) доходы – 72 219 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 879 тысяч тенге;
2) затраты – 79 536,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 317,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 317,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 317,6 тысяч тенге.

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 17 қаршадағы
№32-16 шешіміне
1-қосымша
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 мамыр №29-13 шешіміне
1-қосымша
Үлкен Қараой ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге

приложение 1 к указанного решеня изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахсттанской области М. Жусупбеков
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
от 17 ноября 2025 года №32-16
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
от 12 мая 2025 года №29-13
Бюджет сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге