Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-9 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қарашадағы № 32-14 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-9 "Ақжар ауданының Қулыкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақжар ауданының Қулыкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес тиісінше, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 53936 мың теңге:
салықтық түсімдер - 6393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 415 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 47003 мың теңге;
2) шығындар - 55153,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1217,6 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1217,6 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - -1217,6 теңге.
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Қаржы жылының басына қалыптасқан, 2024 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен ауылдық округ бюджетінің шығыстары осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес көзделсін.
Қаржы жылының басына жинақталған, 2024 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарының сомаларын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл ауылдық округі әкімінің "Ақжар аудандық мәслихатының" Ақжар ауданы Ақжар ауданы Құлыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы ауданның 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы ";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 17 караша
№32-14 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 мамырдағы
№29-9 шешіміне 1 қосымша
Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
І.Кірістер

О внесении изменения в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-9 "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 32-14
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" от 12 мая 2025 года №29-9 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53936 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 92 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47003 тысяч тенге;
2) затраты – 55153,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1217,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1217,6 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -1217,6 тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахсттанской области М. Жусупбеков
Приложение 1 к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
От 17 ноября 2025года №32-14
Приложение 1 к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 12 мая 2025года №29-9
Бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы