Ақжар аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-13 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 31-16 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-13 шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 74 559 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 403,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 879 мың теңге;
2) шығындар – 81 876,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін саты палу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 317,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 317,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 317,6 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес 2025 жылы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтарынан ауылдық округ бюджетінің шығыстары көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-13 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 августа 2025 года № 31-16
Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-13 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 559 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 403,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 879 тысяч тенге;
2) затраты – 81 876,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 317,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 317,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 317,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало 1 января 2025 года, согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанного решеня изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанного решеня изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.