Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-4 "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқынауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56805 мың теңге:
салықтық түсімдер –6865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 940 мың теңге;
2) шығындар – 58767,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1962,3 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1962,3мың тенге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1962,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№34-2 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 мамырдағы
№ 29-4 шешіміне
қосымша
Ақжар ауданының Ақжарқын ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-4 "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2025 года № 34-2
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" от12 мая 2025 года № 29-4следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2025 год в следующих объемах
1) доходы –56805 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 940 тысяч тенге;
2) затраты –58 767,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1962,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1962,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1962,3 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахсттанской области М. Жусупбеков
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 11 декабря 2025 года № 34-2
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от12 мая 2025 года № 29-4
Бюджет Акжаркынского сельского округа Акжарского района на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы