Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-6 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 31-9 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 12 мамырдағы № 29-6 шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауданының Восход ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 727,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 424,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 100 296,0 мың теңге;
2) шығындар – 107 778,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,6 тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,6 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 тамыздағы
№ 31-9 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 мамырдағы
№ 29-6 шешіміне 1 қосымша
Ақжар ауданы Восход ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
І.Кірістер

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 года № 29-6 "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 августа 2025 года № 31-9
Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 12 мая 2025 № 29-6 "Об утверждении бюджета Восходского сельского округа Акжарского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Восходского сельского округа Акжарского района 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 727,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 424,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 100 296,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107 778,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –50,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области М. Жусупбеков
Приложение решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2025 года № 31-9
Приложение 1 к решению
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 12 мая 2025 года № 29-6
Бюджет Восходского сельского округа Акжарского района на 2025 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы