"2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 8-24-12 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 8-26-12 шешімімен
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихаттының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-13 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 977,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 177,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 730,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 753,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 753,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 753,1 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 24 931,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлінуі 2025-2027 жылдарға арналған Лобанов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
келесі мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 8-22-13 "Об утверждении бюджета Лобановского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2025 года № 8-24-12. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 8-26-12
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджет Лобановского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 8-22-13 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Лобановского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 977,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 730,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 753,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 753,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 753,1 тысяч тенге.";
Пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2025 год в сумме 24 931,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Лобановского сельского округа на 2025-2027 годы. ";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:

"6-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілгін шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Әбілқайырова
Айыртау аудандық мәслихатының

"6-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата