"2025 – 2029 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 шiлдедегi № 8-29-2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Айыртау ауданы бойынша 2024-2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 205911 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:
15 реттік нөмірі жолында "Карасевка" сөзі "Қамсақты" сөзіне алмастырылсын;
көрсетілген шешімнің 8-қосымшасында:
8 реттік нөмірі жолында "Карасевка" сөзі "Қамсақты" сөзіне алмастырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Әбілқайырова

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 8-22-21 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области на 2025-2029 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 июля 2025 года № 8-29-2
Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 8-22-21 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области на 2025-2029 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205911) следующие изменения:
в приложении 3 указанного решения:
в строке порядковый номер 15 слово "Карасевка" заменить на слово "Қамсақты";
в приложении 8 указанного решения:
в строке порядковый номер 8 слово "Карасевка" заменить на слово "Қамсақты".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова