Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 154 қаулысының күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 433 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 154-ө "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік мекемелерінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Меңдібаев

Об отмене постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2023 года № 154
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2025 года № 433
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2023 года № 154-р "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственных учреждений местных исполнительных органов Айыртауского района Северо-Казахстанской области".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней, со дня его первого официального опубликования.
М. Мендыбаев