Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № 18 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Занының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2025 жылғы 29 тамызынан №08-02/637 ұсынысы негізінде, Лесной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Вагнер Татьяна Владимировна жеке ауласының аумағында орнатылған ірі қара мал арасында бруцеллезді жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге байланысты шектеу іс-шараларын тоқтату, Московская көшесі, 4, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ленинское ауылы, Лесное ауылдық округі.
2. Лесной аулдық округі әкімінің 2025 жылғы 05 тамыздағы № 14 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Ленинское селосының, Лесной аулдық округінің Вагнер Татьяна Владимировнаның жеке қосалқы шаруашылығының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шараларының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округі әкімі Н. Мухаметжанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2025 года № 18
Ленинское ауылы село Ленинское
О снятии ограничительных мероприятий
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 29 августа 2025 года №08-02/637, аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории владельца сельскохозяйственных животных частного подворья Вагнер Татьяны Владимировны, проживающей в Северо-Казахстанской области, Аккайынском районе, Лесном сельском округе, село Ленинское, улица Московская, дом 4, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Лесного сельского округа от 05 августа 2025 года № 14 "Об установлении ветеринарного режима ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории личного подсобного хозяйства Вагнер Татьяны Владимировны села Ленинское, Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н.Мухаметжанов