Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 23-11 "2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының Черкаское ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 24-21 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 26-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 08.05.2025 № 26-12 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 23-11 "2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының Черкасское ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының Черкасское ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44610 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8951 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35659 мың теңге;
2) шығындар – 47248,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2638,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2638,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2638,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 23-11 "Об утверждении бюджета Черкасского сельского округа Аккайынского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 24-21. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 26-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 08.05.2025 № 26-12 (вводится в действие с 01.01.2025).
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Черкасского сельского округа Аккайынского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 23-11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Черкасского сельского округа Аккайынского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44610 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8951 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35659 тысяч тенге;
2) затраты – 47248,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2638,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2638,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2638,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области