Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 мамырдағы № 26-1 "2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 30-1 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 5 мамырдағы № 26-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6415720,9 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1389302,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 21637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42592,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 4962188,9 мың теңге;
2) шығындар – 6564875,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 320305,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 359960,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 39655 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 469459,7 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 469459,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 359960,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 39655 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 149154,2 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025 жылға арналған Аққайың ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 15 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2025 года № 26-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2025 года № 30-1
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2025-2027 годы" от 5 мая 2025 года № 26-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6415720,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1389302,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42592,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4962188,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6564875,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –320305,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –359960,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39655 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 469459,7 тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 469459,7 тысяч тенге:
поступление займов – 359960,5 тысяч тенге;
погашение займов – 39655 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149154,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аккайынского района на 2025 год в сумме 15 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области ________ E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области