"Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 149 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 347 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 27 маусымдағы № 149 қаулысына мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақтың 38) тармақшасы алып тасталсын;
15-тармақ мынадай мазмұндағы 42), 43) тармақшалармен толықтырылсын:
"42) азаматтық қорғау саласындағы іс-шараларды өткізу;
43) жергiлiктi ауқымдағы апаттар мен зiлзалалардың алдын алу және оны жою жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асырады.".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) тіркеуші органды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мерзімде енгізілген өзгеріс және толықтырулар туралы хабардар етсін;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қазақ және орыс тіліндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2022 года № 149 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 347
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2022 года № 149 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" следующее изменение и дополнения:
в положении о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Северо-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 38) пункта 15 исключить;
пункт 15 дополнить подпунктами 42), 43) следующего содержания:
"42) проведение мероприятий в области гражданской защиты;
43) осуществляет мероприятия по предупреждению и ликвидации аварий и стихийных бедствий местного масштаба.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) известить регистрирующий орган о внесенных изменении и дополнениях в срок, установленный законодательством Республики Казахстан;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов