2025 жылғы төртінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 294 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на четвертый квартал 2025 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2025 года № 294 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.