"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру даярлығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № 224 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 42-бабы 6-тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру даярлығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ереже осы қаулының (қызметте пайдалану үшін) қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру даярлығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін әділет органдарында қайта тіркеуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қазақ және орыс тіліндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 26 августа 2025 года № 224
В соответствии с подпунктом 2) пункта 6 статьи 42 Гражданского кодекса Республики Казахстан, подпунктом 7) статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608 "Об утверждении базовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать коммунальное государственное учреждение "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области" в коммунальное государственное учреждение "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области".
2. Утвердить положение о коммунальном государственном учреждении "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области" согласно приложению к настоящему постановлению (для служебного пользования).
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) перерегистрацию коммунального государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне акимата Северо-Казахстанской области" в органах юстиции;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Северо-Казахстанской области.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов
Қызметтік қолдану үшін
Солтүстік Қазақстан облысы
әкiмдiгiнiң 2025 жылғы
"26" тамыздағы № 224
қаулысына қосымша

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Для служебного пользования
приложение к
постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2025 года № 224