"Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық мөлшерлемерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 485 бірлескен қаулысына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 253 бірлескен қаулысы және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 29/5 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумағында жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 485 бірлескен қаулысына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3572 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енізілсін:
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) Осы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің бірлескен қаулысына және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде мемлекеттік және орыс тілінде Қазақстан Републикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
2) Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің осы бірлескен қаулысын және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің осы бірлескен қаулысының және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің осы бірлескен қаулысы мен Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың төрағасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің

О внесении изменения в совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 485 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/8 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области"
Совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2025 года № 253 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2025 года № 29/5
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 485 и решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/8 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3572) следующее изменение:
приложение к указанным совместным постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящим совместным постановлению акимата и решению маслихата.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящих совместных постановления акимата Северо-Казахстанской области и решения Северо-Казахстанского областного маслихата направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящих совместных постановления акимата Северо-Казахстанской области и решения Северо-Казахстанского областного маслихата на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления акимата Северо-Казахстанской области и решения Северо-Казахстанского областного маслихата возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящие совместные постановление акимата Северо-Казахстанской области и решение Северо-Казахстанского областного маслихата вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение к совместным
постановлению акимата
Северо-Казахстанской области