"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 160 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24253 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
37
P02CA03
Албендазол
таблетка 400 мг
таблетка
364,05
";
реттік нөмірі 48-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
48
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
шөлмек/ контейнер
651,28
";
реттік нөмірі 50-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
50
R03DA05
Аминофиллин
инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ампула
88,02
";
реттік нөмірі 90-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
90
A11GA01
Аскорбин қышқылы
инъекцияға арналған ерітінді 5% 2 мл
ампула
37,12
";
реттік нөмірі 144-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
144
C07AB07
Бисопролол
таблетка 10 мг
таблетка
21,61
";
реттік нөмірі 146-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
146
C07AB07
Бисопролол
таблетка 5 мг
таблетка
15,52
";
реттік нөмірі 173-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
173
N03AG01
Вальпрой қышқылы
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
38,42
";
реттік нөмірі 203-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
203
J01GB03
Гентамицин
инъекция үшін ерітінді 4%, 2,0 мл
ампула
88,28
";
реттік нөмірлері 217, 218 және 219-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
217
A10BB12
Глимепирид
таблетка 2 мг
таблетка
42,6
218
A10BB12
Глимепирид
таблетка 3 мг
таблетка
65,51
219
A10BB12
Глимепирид
таблетка 4 мг
таблетка
77,52
";
реттік нөмірі 224-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 декабря 2025 года № 160
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24253) следующие изменения и дополнения:
в предельных ценах на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных согласно приложению 1 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 37 изложить в следующей редакции:
"
37
P02CA03
Албендазол
таблетка 400 мг
таблетка
364,05
";
строку, порядковый номер 48 изложить в следующей редакции:
"
48
B02AA01
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий 5% 100 мл
бутылка/ контейнер
651,28
";
строку, порядковый номер 50 изложить в следующей редакции:
"
50
R03DA05
Аминофиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
ампула
88,02
";
строку, порядковый номер 90 изложить в следующей редакции:
"
90
A11GA01
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 5% 2 мл
ампула
37,12
";
строку, порядковый номер 144 изложить в следующей редакции:
"
144
C07AB07
Бисопролол
таблетка 10 мг
таблетка
21,61
";
строку, порядковый номер 146 изложить в следующей редакции:
"
146
C07AB07
Бисопролол
таблетка 5 мг
таблетка
15,52
";
строку, порядковый номер 173 изложить в следующей редакции:
"
173
N03AG01
Вальпроевая кислота
таблетка/капсула 500 мг
таблетка/капсула
38,42
";
строку, порядковый номер 203 изложить в следующей редакции:
"
203
J01GB03
Гентамицин
раствор для инъекций 4%, 2,0 мл
ампула
88,28
";
строки, порядковые номера 217, 218 и 219 изложить в следующей редакции:
"
217
A10BB12
Глимепирид
таблетка 2 мг
таблетка
42,6
218
A10BB12
Глимепирид
таблетка 3 мг
таблетка
65,51
219
A10BB12
Глимепирид
таблетка 4 мг
таблетка
77,52
";
строку, порядковый номер 224 изложить в следующей редакции:
"

224
B05CX01
Глюкоза
инъекцияға арналған ерітінді 40% 5 мл
ампула
94,16
";
реттік нөмірлері 261 және 262-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
261
B05AA05
Декстран
инфузияға арналған ерітінді 10 % 200 мл
полипропилен контейнері
2081,11
262
B05AA05
Декстран
инфузияға арналған ерітінді 10 % 400 мл
полипропилен контейнері
3112,69
";
реттік нөмірі 284-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
284
R06AA02
Дифенгидрамин
инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ампула
43,63
";
реттік нөмірі 323-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
323
M05BA08
Золедрон қышқылы
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг / 5 мл/венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 4 мг
құты
18268,13
";
реттік нөмірлері 329 және 330-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
329
M01AE01
Ибупрофен
ауыз арқылы қолдануға арналған суспензия 100мг/5мл 100 мл
құты
800,33
330
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 200 мг
таблетка
30,33
";
реттік нөмірі, 368-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
368
A10AE04
Инсулин гларгин
1 бірлік қадамымен 50 картриджге 1 шприц-қаламы есебінен жиынтықта шприц-қаламы бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді. Оны картридждерде емес, толтырылған шприц - қаламды жеткізуге болады, бұл жағдайда инсулинге шприц – қалам
картридж/ шприц- қалам
3401,52
";
реттік нөмірі 377-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
377
L04AB02
Инфликсимаб
венаішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 100 мг, биосимиляр
құты
104455,97
";
реттік нөмірі 391-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
391
V08AB02
Йогексол
инъекцияға арналған ерітінді 350 мг/мл 20 мл
құты
2734,95
";
реттік нөмірлері 393, 394 және 395-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
393
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 100 мл
құты
11065,78
394
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 20 мл
құты
5182,54
395
V08AB09
Йодиксанол
инъекцияға арналған ерітінді 320 мг/мл 50 мл
құты
5923,33
";
реттік нөмірі 405-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
405
B05XA01
Калий хлориді
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 10 мл
ампула
88,34
";
реттік нөмірі 442-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
442
M01AB15
Кеторолак
бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ампула
100,91
";
реттік нөмірі 454-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
454
N03AE01
Клоназепам
таблетки 2 мг
таблетка
87,43
";
реттік нөмірлері 530 және 531-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
530
N01BB02
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 1% 3,5 мл
ампула
59,06
531
N01BB02
Лидокаин
инъекцияға арналған ерітінді 2% 2 мл
ампула
44,96
";
реттік нөмірлері 553 және 554-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

224
B05CX01
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 5 мл
ампула
94,16
";
строки, порядковые номера 261 и 262 изложить в следующей редакции:
"
261
B05AA05
Декстран
раствор для инфузий 10 % 200 мл
полипропиленовый контейнер
2081,11
262
B05AA05
Декстран
раствор для инфузий 10 % 400 мл
полипропиленовый контейнер
3112,69
";
строку, порядковый номер 284 изложить в следующей редакции:
"
284
R06AA02
Дифенгидрамин
раствор для инъекций 1% 1 мл
ампула
43,63
";
строку, порядковый номер 323 изложить в следующей редакции:
"
323
M05BA08
Золедроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл/порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 4 мг
флакон
18268,13
";
строки, порядковые номера 329 и 330 изложить в следующей редакции:
"
329
M01AE01
Ибупрофен
суспензия для перорального применения 100мг/5мл 100 мл
флакон
800,33
330
M01AE01
Ибупрофен
таблетка 200 мг
таблетка
30,33
";
строку, порядковый номер, 368 изложить в следующей редакции:
"
368
A10AE04
Инсулин гларгин
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
3401,52
";
строку, порядковый номер 377 изложить в следующей редакции:
"
377
L04AB02
Инфликсимаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг, биосимиляр
флакон
104455,97
";
строку, порядковый номер 391 изложить в следующей редакции:
"
391
V08AB02
Йогексол
раствор для инъекций 350 мг/мл 20 мл
флакон
2734,95
";
строки, порядковые номера 393, 394 и 395 изложить в следующей редакции:
"
393
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 100 мл
флакон
11065,78
394
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 20 мл
флакон
5182,54
395
V08AB09
Йодиксанол
раствор для инъекций 320 мг/мл 50 мл
флакон
5923,33
";
строку, порядковый номер 405 изложить в следующей редакции:
"
405
B05XA01
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл 10 мл
ампула
88,34
";
строку, порядковый номер 442 изложить в следующей редакции:
"
442
M01AB15
Кеторолак
раствор для внутримышечных инъекций 30 мг/мл 1 мл
ампула
100,91
";
строку, порядковый номер 454 изложить в следующей редакции:
"
454
N03AE01
Клоназепам
таблетки 2 мг
таблетка
87,43
";
строки, порядковые номера 530 и 531 изложить в следующей редакции:
"
530
N01BB02
Лидокаин
раствор для инъекций 1% 3,5 мл
ампула
59,06
531
N01BB02
Лидокаин
раствор для инъекций 2% 2 мл
ампула
44,96
";
строки, порядковые номера 553 и 554 изложить в следующей редакции:
"

553
B05BC01
Маннитол
инфузияға арналған ерітінді 15% 200 мл
шөлмек / контейнер/ құты
740,9
554
B05BC01
Маннитол
инфузияға арналған ерітінді 15% 400 мл
шөлмек / контейнер/ құты
1087,45
";
реттік нөмірі 572-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
572
V03AF01
Месна
ампуладағы венаішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг / 4 мл
ампула
897,29
";
реттік нөмірі 578-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
578
A03FA01
Метоклопрамид
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 2 мл
ампула
48,96
";
реттік нөмірлері 602 және 603-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
602
J01XD01
Метронидазол
инфузия үшін ерітінді 0,5%, 100 мл
құты / контейнер
170,16
603
J01XD01
Метронидазол
таблетка 250 мг
таблетка
21,89
";
реттік нөмірлері 621 және 622-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
621
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,2 мг
таблетка
68,10
622
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,4 мг
таблетка
101,53
";
реттік нөмірі 628-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
628
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 5 мг
таблетка
156,35
";
реттік нөмірі 634-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
634
A09AA02
Мультиферменттер (панкреатин)
таблетка 250 мг
таблетка
31,08
";
реттік нөмірі 653-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
653
V07AB
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9% 5 мл
ампула
70,12
";
реттік нөмірі 684-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
684
A02BC01
Омепразол
капсула 20 мг
капсула
27,35
";
реттік нөмірі 720-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
720
A02BC02
Пантопразол
таблетка 40 мг
таблетка
84,15
";
реттік нөмірі 725-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
725
N02BE01
Парацетамол
ішке қабылдауға арналған суспензия 120 мг/5 мл, 100 мл
шөлмек/ құты
717,00
";
реттік нөмірі 727-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
727
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
13,60
";
реттік нөмірі 746-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
746
A11HA02
Пиридоксина гидрохлориды
инъекцияға арналған ерітінді 5% 1 мл
ампула
46,82
";
реттік нөмірі 770-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
770
N01BA02
Прокаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 5 мл
ампула
125,14
";
реттік нөмірі 817-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
817
M03AC09
Рокурония бромиді
венаішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
құты
2144,36
";
реттік нөмірі 820-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
820
N01BB09
Ропивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл 20 мл
ампула
2576,00
";
реттік нөмірі 999-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
999
C03CA01
Фуросемид
инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ампула
42,93
";
реттік нөмірі 1022-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1022
J01DD01
Цефотаксим
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
құты
303,61
";
реттік нөмірі 1045-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

553
B05BC01
Маннитол
раствор для инъекций 15% 200 мл
бутылка / контейнер/ флакон
740,9
554
B05BC01
Маннитол
раствор для инъекций 15% 400 мл
бутылка / контейнер/ флакон
1087,45
";
строку, порядковый номер 572 изложить в следующей редакции:
"
572
V03AF01
Месна
раствор для внутривенного введения в ампулах 400 мг/4 мл
ампула
897,29
";
строку, порядковый номер 578 изложить в следующей редакции:
"
578
A03FA01
Метоклопрамид
раствор для инъекций 0,5% 2 мл
ампула
48,96
";
строки, порядковые номера 602 и 603 изложить в следующей редакции:
"
602
J01XD01
Метронидазол
раствор для инфузий 0,5%, 100 мл
флакон/ контейнер
170,16
603
J01XD01
Метронидазол
таблетка 250 мг
таблетка
21,89
";
строки, порядковые номера 621 и 622 изложить в следующей редакции:
"
621
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,2 мг
таблетка
68,10
622
C02AC05
Моксонидин
таблетка 0,4 мг
таблетка
101,53
";
строку, порядковый номер 628 изложить в следующей редакции:
"
628
R03DC03
Монтелукаст
таблетка 5 мг
таблетка
156,35
";
строку, порядковый номер 634 изложить в следующей редакции:
"
634
A09AA02
Мультиферменты (панкреатин)
таблетка 250 мг
таблетка
31,08
";
строку, порядковый номер 653 изложить в следующей редакции:
"
653
V07AB
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9% 5 мл
ампула
70,12
";
строку, порядковый номер 684 изложить в следующей редакции:
"
684
A02BC01
Омепразол
капсула 20 мг
капсула
27,35
";
строку, порядковый номер 720 изложить в следующей редакции:
"
720
A02BC02
Пантопразол
таблетка 40 мг
таблетка
84,15
";
строку, порядковый номер 725 изложить в следующей редакции:
"
725
N02BE01
Парацетамол
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл, 100 мл
бутылка / флакон
717,00
";
строку, порядковый номер 727 изложить в следующей редакции:
"
727
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
13,60
";
строку, порядковый номер 746 изложить в следующей редакции:
"
746
A11HA02
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 5% 1 мл
ампула
46,82
";
строку, порядковый номер 770 изложить в следующей редакции:
"
770
N01BA02
Прокаин
раствор для инъекций 0,5% 5 мл
ампула
125,14
";
строку, порядковый номер 817 изложить в следующей редакции:
"
817
M03AC09
Рокурония бромид
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
флакон
2144,36
";
строку, порядковый номер 820 изложить в следующей редакции:
"
820
N01BB09
Ропивакаин
раствор для инъекций 2 мг/мл 20 мл
ампула
2576,00
";
строку, порядковый номер 999 изложить в следующей редакции:
"
999
C03CA01
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
ампула
42,93
";
строку, порядковый номер 1022 изложить в следующей редакции:
"
1022
J01DD01
Цефотаксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
флакон
303,61
";
строку, порядковый номер 1045 изложить в следующей редакции:
"

реттік нөмірлері 203 және 204-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
203
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (6 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 6 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 6 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жиынтық
4554,69
204
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ

строки, порядковые номера 203 и 204 изложить в следующей редакции:
"
203
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4554,69
204
Инфузионный набор к помпам инсулиновым

№10 инсулин помпасына жиынтық (көлемі 3 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 9 мм)
Әрбір 12 жиынтыққа жаңадан анықталған барлық пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін бір помпа тегін беріледі
жиынтық
58446,20
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова

Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 3 мл + Инфузионный набор длина канюли 9 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
58446,20
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова