Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 тамыздағы № 135/46 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 112/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205030 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60047 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11541 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48390 мың теңге;
2) шығындар – 60705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 658 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53204 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43582 мың теңге;
2) шығындар – 54371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1167 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111202 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95295 мың теңге;
2) шығындар – 112204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 112/38 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 8 августа 2025 года № 135/46
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 112/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205030) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 60047 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 11541 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 23 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 48390 тысяч тенге;
2) затраты - 60705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 658 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 53204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43582 тысячи тенге;
2) затраты - 54371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1167 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 111202 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15264 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 343 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 95295 тысяч тенге;
2) затраты - 112204 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2025 - 2027 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36201 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10351 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25850 мың теңге;
2) шығындар – 38629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2428 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2025 - 2027 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101414 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87826 мың теңге;
2) шығындар – 102451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1037 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166543 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13814 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152706 мың теңге;
2) шығындар – 168319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1776 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 630978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 190566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 436068 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - -1002 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1002 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 36201 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10351 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 25850 тысяч тенге;
2) затраты - 38629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2428 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 101414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8045 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 87826 тысяч тенге;
2) затраты - 102451 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1037 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 166543 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13814 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 23 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 152706 тысяч тенге;
2) затраты - 168319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1776 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 630978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 190566 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3694 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 436068 тысяч тенге;