2026-2028 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 207/45 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 320 324 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 79 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 240 277 мың теңге;
2) шығындар – 322 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 124 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 09.04.2026 № 221/50 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 265 мың теңге;
2) шығындар – 75 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 918 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 918 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 09.04.2026 № 221/50 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 053 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 279 мың теңге;
2) шығындар – 65 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2026-2028 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 207/45
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 320 324 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 79 903 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240 277 тысяч тенге;
2) затраты – 322 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 124 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 09.04.2026 № 221/50 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 265 тысяч тенге;
2) затраты – 75 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 918 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 918 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 09.04.2026 № 221/50 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 053 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 471 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 279 тысяч тенге;
2) затраты – 65 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

7. 2026-2028 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36 858 мың теңге;
2) шығындар – 60 671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
8. 2026 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 307 302 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, оның ішінде:
Успен ауылдық округі – 64 813 мың теңге;
Равнополь ауылдық округі – 47 265 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 685 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 858 тысяч тенге;
2) затраты – 60 671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 307 302 тысяч тенге, в том числе:
Успенский сельский округ – 64 813 тысяч тенге;
Равнопольский сельский округ – 47 265 тысяч тенге;

Ольгин ауылдық округі – 39 938 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі – 33 366 мың теңге;
Лозов ауылдық округі – 60 707 мың теңге;
Қоңырөзек ауылдық округі – 24 355 мың теңге;
Қозыкеткен ауылдық округі – 36 858 мың теңге.
9. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы
№ 207/45 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті

Ольгинский сельский округ – 39 938 тысяч тенге;
Новопокровский сельский округ – 33 366 тысяч тенге;
Лозовский сельский округ – 60 707 тысяч тенге;
Конырозекский сельский округ – 24 355 тысяч тенге;
Козыкеткенский сельский округ – 36 858 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 19 декабря 2025 года
№ 207/45
Бюджет Успенского сельского округа на 2026 год