Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" № 27/235 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 шілдедегі № 34/288 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/235 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Шакат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64 349 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 395 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 573 мың теңге;
трансферттер түсімі - 49 381 мың теңге;
2) шығындар - 67 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 782 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27/235 "О бюджете Шакатского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 31 июля 2025 года № 34/288
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Шакатского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 27/235 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шакатского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 64 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 395 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 573 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 49 381 тысяча тенге;
2) затраты - 67 131 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2 782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 782 тысячи тенге.";