Май ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 ақпандағы "Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 43/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 мамырдағы № 117/5 қаулысы
Май ауданының әкімдігі Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 590 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік орган туралы үлгілік ереже, Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 244/3 "Туризм саласындағы функцияларды беру туралы" қаулысына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023 жылғы 27 ақпандағы "Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 43/2 қаулысына өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының қосымшасының 2 тармағының 1 тармақшасы қазақ тілінде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
"1) Май ауданы әкімдігі, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны."
2) 20 тармақтың 16 тармақшасы қазақ тілінде жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
"16) "Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ басқару құзыретіне қатысты мәдениет, дене шынықтыру және спорт салалары және басқа да мәселелер бойынша баяндама, түсіндірме хаттар, ақпараттық-сараптама құжаттары мен анықтамалар дайындайды;"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Май ауданы әкімінің орынбасары О.Н. Темірболатоваға жүктелсін.
3.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сатиев

О внесении изменений в постановление акимата Майского района от 27 февраля 2023 года № 43/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района"
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 20 мая 2025 года № 117/5
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Типовым положением о государственном органе, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений", постановлением акимата Павлодарской области от 6 октября 2023 года № 244/3 "О передаче функций в сфере туризма" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Майского района от 27 февраля 2023 года № 43/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдела культуры, физической культуры и спорта Майского района" следующие изменения:
1) подпункт 1 пункта 2 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
"1) Май ауданы әкімдігі, Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны."
2) подпункт 16 пункта 20 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
"16) "Май ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ басқару құзыретіне қатысты мәдениет, дене шынықтыру және спорт салалары және басқа да мәселелер бойынша баяндама, түсіндірме хаттар, ақпараттық-сараптама құжаттары мен анықтамалар дайындайды;"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Майского района Темирбулатовой О.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сатиев