Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 147-44-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7342675 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1421878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7378 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5880410 мың теңге;
2) шығындар – 7381759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68102 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -107186 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107186 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2025 жылға арналған резерві 60991 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 15 декабря 2025 года № 147-44-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7342675 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1421878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7378 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5880410 тысяч тенге;
2) затраты – 7381759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68102 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33568 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -107186 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107186 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить на 2025 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 60991 тысяча тенге.";

21953
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21953
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21953
2
Әлеуметтiк көмек
223175
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223175
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14131
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91121
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
661
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
113671
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
3567
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139417
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139417
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61287
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
645
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
417
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
4052
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
71076
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1940
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
128414
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4307
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
4307
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4307
2
Коммуналдық шаруашылық
124107
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
124107
1
2
3
4
5
6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
110097
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

21953
451
Отдел занятости и социальных программ района
(города областного значения)
21953
005
Государственная адресная социальная помощь
21953
2
Социальная помощь
223175
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223175
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14131
006
Оказание жилищной помощи
24
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91121
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
661
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
113671
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
3567
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139417
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61287
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
645
021
Капитальные расходы государственного органа
417
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
4052
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
71076
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1940
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
128414
1
Жилищное хозяйство
4307
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
4307
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4307
2
Коммунальное хозяйство
124107
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
124107
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
110097
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)