Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 135-39-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7425322 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1409379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5986961 мың теңге;
2) шығындар – 8003749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82572 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -626545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 626545 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
260 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
105343 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
10008 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
28500 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс - шаралар өткізуге;
327646 мың теңге - ауылдық елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
17324 мың теңге - ауылдық елді мекендерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
16774 мың теңге – жылыту қазандықтарын сатып алуға.";
3) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 10 сентября 2025 года № 135-39-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7425322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1409379 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4883 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5986961 тысяча тенге;
2) затраты – 8003749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82572 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34454 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -626545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 626545 тысяч тенге.";
2) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
260 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
105343 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
10008 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в сельских населенных пунктах;
28500 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
327646 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
17324 тысячи тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
16774 тысячи тенге – на приобретение отопительных котлов.";
3) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции: