Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 131-37-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 108-29-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7392231 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1341171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 22369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2775 мың теңге;
трансферттер түсімі - 6025916 мың теңге;
2) шығындар - 7970658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 48118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 82572 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 34454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -626545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 626545 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
260 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
105343 мың теңге - "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға";
2744 мың теңге - ауылдық елді мекендердегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
28500 мың теңге - ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша іс - шаралар өткізуге;
322911 мың теңге - ауылдық елді мекендер көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
17324 мың теңге - ауылдық елді мекендерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
16774 мың теңге - жылыту қазандықтарын сатып алуға.";
3) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының 2025
жылғы 23 шілдедегі
№ 131-37-8 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 108-29-8 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 23 июля 2025 года № 131-37-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 108-29-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 7392231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1341171 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 22369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2775 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6025916 тысяч тенге;
2) затраты - 7970658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 48118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 82572 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34454 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -626545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 626545 тысяч тенге.";
2) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сҰл и сельских округов Иртышского района в следующих объемах:
260 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
105343 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
2744 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения в сельских населенных пунктах;
28500 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству сельских населенных пунктов;
322911 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
17324 тысячи тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сельских населенных пунктах;
16774 тысячи тенге – на приобретение отопительных котлов.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата от
23 июля 2025 года № 131-37-8
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата от 25
декабря 2024 года № 108-29-8
Иртышский районный бюджет на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5