Павлодар облысы Железин ауданының елді мекендерінде жер учаскелері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 197/8 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Железин ауданының елді мекендерінде жер учаскелерін бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1-13-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысы Железина уданының елді мекендерінде жер учаскелері үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т. Даулетов
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Ақтау ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
2-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Алакөл ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
3-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Веселорощин ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
4-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Железин ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
5-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
6-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Майлы ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
7-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Железинка ауыл жерлеріне бағалау
аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
8-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Башмачин ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
9-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Еңбекші ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
10-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Прииртышск ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
11-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Лесной ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
12-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Михайлов ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
13-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының Новомир ауылдық округі елді мекенінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекаралары және түзету коэффициенттері сұлбасы
Железин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"23" қазандағы
№ 197/8 шешіміне
14-қосымша
Павлодар облысы Железин ауданының елді мекендерінде жер учаскелер үшін
төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
№ р/р
Атауы
Жердің кв.м. базалық мөлшері
Аймақтың коэффициенті
I
аймақ
II
аймақ
IIIаймақ
IVаймақ
Железин ауылдық округі
1
Железинка ауылы

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Железинского района Павлодарской области
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 23 октября 2025 года № 197/8
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон земельных участков в населенных пунктах Железинского района Павлодарской области согласно приложениям 1-13 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Железинского района Павлодарской области согласно приложению 14 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Т. Даулетов
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Актауского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 2
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Алакольского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 3
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов
на земли в населенных пунктах Веселорощинского сельского
округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 4
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 5
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 6
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах сельского округа Майлы Железинского района Павлодарской области
Приложение 7
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в селе
Железинка Железинского района Павлодарской области
Приложение 8
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов
на земли в населенных пунктах Башмачинского сельского округа
Железинского района Павлодарской области
Приложение 9
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Енбекшинского сельского округа Железинского районаПавлодарской области
Приложение 10
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов
на земли в населенных пунктах Прииртышского сельского округа
Железинского района Павлодарской области
Приложение 11
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Лесного сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 12
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Михайловского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 13
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Схема границ оценочных зон и поправочных коэффициентов на земли в населенных
пунктах Новомирского сельского округа Железинского района Павлодарской области
Приложение 14
к решению Железинского
районного маслихата от
"23" октября 2025 года № 197/8
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в
населенных пунктах Железинского района Павлодарской области
№ п/п
Наименование
Базовые ставки на землю за кв.м.
Коэффициенты зон
I
зона
II
зона
III зона
IV зона
Железинский сельский округ
1
село Железинка