Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 153/8 "2025-2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 шілдедегі № 186/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 153/8 "2025-2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204970 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4133478 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1839984 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21293 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31445 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2240756 мың теңге;
2) шығындар – 4576826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45811 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90436мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44625мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 489159 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 489159 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
272822 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
492117 мың теңге – елді мекендерің жолдар мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
5900 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
1071 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге;
9100 мың теңге – спорт нысандарын жөндеуге және орнатуға;
1322 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттырың, мемлекеттік қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
878 мың теңге – елді мекендерді сумен қамту шараларын жүргізуге.";

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 153/8 "О Железинском районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 3 июля 2025 года № 186/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 153/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204970) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4133478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1839984 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 21293 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31445 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2240756 тысяч тенге;
2) затраты – 4576826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45811 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44625 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 489159 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 489159 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2025 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
272822 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
492117 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
5900 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
1071 тысяча тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
9100 тысяч тенге – на ремонт спортивных сооружений;
1322 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
878 тысяч тенге – на проведение мероприятий по водоснабжению.";