"ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округі аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 1-03/07 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес және 2025 жылғы 10 маусымдағы №3350-ЕL қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған лицензияның негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округі аумағында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) "Баянауыл ауданы Баянауыл аулдық округі әкімінің аппараты" ММ-не шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау келісім бойынша жүргізілсін.
2) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын;
3) жұмыстар аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелерін одан әрі тікелей мақсаты бойынша пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауылдық округінің әкімі Ф. Дәрібай
Баянауыл ауданы Баянауыл
ауылдық округі әкімінің
2025 жылғы "07" қазан
№ 1-03/07 шешіміне
қосымша
Р/с
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы
мақсаты
Пайдалану
мерзімі
(жыл)
Жер телімінің орналасқан
жері
1
"ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
20,6476 га
Қатты пайдалы қазбаларға барлау жүргізу үшін
2031 жылдың 10 маусымына дейін
Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округі аумағында, елді мекен жерлері, 14-205-067

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ" на территории Баянаульского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Баянаульского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 7 октября 2025 года № 1-03/07
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 10 июня 2025 года № 3350-ЕL, РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Баянаульского сельского округа Баянаульского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ":
1) возместить убытки ГУ "Аппарат акима Баянаульского сельского округа Баянаульского района" в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
1) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых;
2) по окончании работ, привести нарушенные земельные участки в состояние пригодное для дальнейшего использование по прямому назначению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баянаульского сельского округа Ф. Дәрібай
Приложение
к решению акима Баянаульского
сельского округа
Баянаульского района от "07"
октября 2025 года № 1-03/07
п/п
Пользователь
Площадь,
гектар
Целевое назначение
Срок эксплуатации
(лет)
Место расположение земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПАВЛОДАРЖОЛДАРЫ"
20,6476 га
проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых
До 10 июня 2031 года
На территории
Баянаульского сельского округа
Баянаульского района, земли населенного пункта 14-205-067