2026-2028 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 401/42 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54163,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4587,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

О бюджете Жанатлекского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 401/42
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54163,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4587,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;

трансферттер түсімі – 49576,0 мың теңге;
2) шығындар – 54163,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р.Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының

поступления трансфертов – 49576,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54163,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р.Мукашев
Приложение 1 к решению
Баянаульского районного
маслихата