Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы" № 262/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 379/40 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы" № 262/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде өзгертілсін:
1) кірістер – 47574,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8377,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 789,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38408,0 мың теңге;
2) шығындар – 50501,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2927,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2927,0 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
02 желтоқсан
№ 379/40 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 262/28 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджетіне өзгерістер енгізу
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 262/28 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 2 декабря 2025 года № 379/40
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года№ 262/28 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решение изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылтауского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 47574,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8377,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 789,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38408,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50501,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2927,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2927,0 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата от 02
декабря 2025 года № 379/40
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 30
декабря 2024 года № 262/28
Бюджет Кызылтауского сельского округа на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5