Баянауыл аудандық мәслихатының "Баянауыл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 6 наурыздағы № 122/16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 409/42 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37642 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының "Баянауыл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 6 наурыздағы № 122/16 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7502-14 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев

О признании утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата от 6 марта 2024 года №122/16 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Баянаульском районе"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 409/42. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37642
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата от 6 марта 2024 года №122/16 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Баянаульском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7502-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев