Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 237/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 352/37 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 237/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміндегі актінің тіркеу нөмірі № 205319) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11398918,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3445697,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34052,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7915169,0 мың теңге;
2) шығындар – 11990773,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131144,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 247716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 116572,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -722999,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 722999,0 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 237/27 "О бюджете Баянаульского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 сентября 2025 года № 352/37
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 237/27 "О бюджете Баянаульского района на 2025 - 2027 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205319) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложений 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11398918,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3445697,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34052,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7915169,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11990773,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –131144,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 247716,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 116572,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– -722999,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 722999,0 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.