Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 261/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 346/36 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 261/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияға жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Құндыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - косымшаларға сәйкес соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44277,0 мың тенге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6064,0 мың тенге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 38213 ,0 мың теңге;
2) шығындар – 46678,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2401,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2401,1 мың теңге".

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 261/28 "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28 июля 2025 года № 346/36
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 261/28 "О бюджете Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие измения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кундыкольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 44277,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6064,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 38213,0 тысяч тенге;
2) затраты 46678,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2401,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2401,1 тысячи тенге".