Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 174/28 "2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 249/44 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 174/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205031 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53988,0 - мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5564,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48424,0 мың теңге;
2) шығындар – 56942,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 174/28 "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2025 года № 249/44
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 174/28 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205031) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы -53988,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5564,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48424,0тысяч тенге;
2) затраты –56942,0тысяч тенге;