Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 171/28 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 248/44 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 171/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер –188469 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –57458мың теңге;
салықтық емес түсімдер –2777 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан
түсетін түсімдер.капитал-6341 мың теңге;
трансферттер түсімі –121893 мың теңге;
2) шығындар –192141 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 171/28 "О бюджете Актогайского сельского округа 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2025 года № 248/44
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2022 года № 171/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложения-1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы – 188469 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –57458 тысяч тенге;
неналоговые поступления –2777 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -6341 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121893 тысяч тенге;
2) затраты – 192141 тысяч тенге;