Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 229/40 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 168/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 232 112 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 224 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 946 893 мың теңге;
2) шығындар – 3 597 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 287 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90 436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 149 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 394 305 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 394 305 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық мәлихатының
2025 жылғы 25 қараша
№ 229/40 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық мәлихатының
2024 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 168/27 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыны
бы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 168/27 "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2025 года № 229/40
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2025 - 2027 годы" от 19 декабря 2024 года № 168/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 232 112 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 224 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 204 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 946 893 тысяч тенге;
2) затраты – 3 597 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 287 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 149 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - 394 305 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 394 305 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 25 ноября 2025 года № 229/40
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 19
декабря 2024 года № 168/27
Актогайский районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5