Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 176/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қазандағы № 222/38 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 176/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205033 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 62482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6850 мың теңге;
трансферттер түсімі - 55632 мың теңге;
2) шығындар - 63022 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 176/28 "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 октября 2025 года № 222/38
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 176/28 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205033) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 62482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -6850 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 55632 тысяч тенге;
2) затраты – 63022 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;