Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 2-ш шешімі
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 3 "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Павлодар облысының Әділет департаментінде 6187 тіркеу нөмірімен тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімінің
2025 жылғы ______________
№ ____ шешіміне
қосымша
№ 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Махмет Қайырбаев көшесі 43, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Махмет Қайырбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сәтбаев 1, 3-36, 38, 40-46, 47, 49, 54, 56, 58, 60, Максим Горький 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Мүткенов 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов 1-56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98Б, Думатов 1-44, Сахабиден Елубаев 1, 3, Орталық Тортай 1-10 көшелері; Школьный 8, Храмов 1-4, 6 тұйық көшелері.
№ 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Максим Горький көшесі 86, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қабылбек Алин 99, 101, 103-133, 135, 137, 139, 141, Абай 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмет Қайырбаев 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 94-100, 102-114, 116-120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максим Горький 64, 66, 68, 70, 71Б, 72-127, Марденов 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Мүткенов 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147 көшелері; Аслан Мағұлов 1-5, Имәт Сүнтаев 1а, 2, 3, 6-8, 10 тұйық көшелері.
№ 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжол ауылы, Драганов көшесі 2, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Ақжол, Разумовка ауылдарының аумақтары.
№ 139 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 28 ноября 2025 года № 2-р
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории Актогайского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 21 декабря 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6187).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение
к решению акима
Актогайского района
Павлодарской области
от _______ 2025 года № ___
Избирательный участок № 135
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Махмета Каирбаева 43, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Махмета Кайырбаева" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: улицы Сатбаева 1, 3-36, 38, 40-46, 47, 49, 54, 56, 58, 60, Максима Горького 2-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Муткенова 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденова 1-56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98Б, Думатова 1-44, Сахабидена Елубаева 1, 3, Орталық Тортай 1-10; переулки Школьный 8, Храмова 1-4, 6.
Избирательный участок № 136
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Максима Горького 86, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района";
границы избирательного участка: улицы Кабылбека Алина 99, 101, 103-133, 135, 137, 139, 141, Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Махмета Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 94-100, 102-114, 116-120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, Максима Горького 64, 66, 68, 70, 71Б, 72-127, Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147; переулки Аслан Мағұлов 1-5, Имәт Сүнтаев 1а, 2, 3, 6-8, 10.
Избирательный участок № 137
Центр избирательного участка: село Ақжол, улица Драганова 2, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский дом культуры села Ақжол;
границы избирательного участка: территории сел Ақжол, Разумовка сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 139

Сайлау учаскесінің орталығы: Приреченское ауылы, 22 Партсъезд көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Приреченское ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Приреченское ауылының аумағы.
№ 140 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жоламан ауылы, Жастар көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жоламан ауылының ауылдық клубы ғимараты;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Жоламан ауылының аумағы.
№ 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараоба ауылы, Мектеп көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қараоба ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Қараоба, Исантерек ауылдарының аумақтары.
№ 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңааул ауылы, Достық көшесі 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жаңааул ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Жаңааул ауылы.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлыбай ауылы, Специалист көшесі 12, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Барлыбай ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Барлыбай ауылының аумағы.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолболды ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі 20, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Естай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Жолболды ауылының аумағы.
№ 146 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шілікті ауылы, Мектеп көшесі 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Шілікті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылының аумағы.
№ 147 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шұға ауылы, Мектеп көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Х.Шаяхметов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жолболды ауылдық округінің Шұға ауылының аумағы.
№ 148 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қожамжар ауылы, Сахабиден Елубаев көшесі 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қожамжар ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылының аумағы.
№ 149 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайран ауылы, Мектеп көшесі 6, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қайран ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қайран ауылы.
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Балбыр көшесі 4 "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жамбыл ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Жамбыл ауылы.
№ 151 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараой ауылы, Күбән көшесі 6, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Қараой ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қожамжар ауылдық округінің Қараой ауылы.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мүткенов ауылы, Астана көшесі 1а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Мүткенов ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов, Естай ауылдарының аумақтары.
№ 154 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: село Приреченское, улица 22 Партсъезда 12, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Приреченское;
границы избирательного участка: территория села Приреченское Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 140
Центр избирательного участка: село Жоламан, улица Жастар 9, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жоламан;
границы избирательного участка: территория села Жоламан Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 141
Центр избирательного участка: село Караоба, улица Мектеп 13, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Караоба;
границы избирательного участка: территории сел Караоба, Исантерек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 142
Центр избирательного участка: село Жанааул, улица Достық 9, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанааул;
границы избирательного участка: территория села Жанааул Караобинского cельского округа.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: село Барлыбай, улица Специалистов 12, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Барлыбай;
границы избирательного участка: территория села Барлыбай сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: село Жолболды, улица Мұхтар Әуезова 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Естая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территория села Жолболды Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 146
Центр избирательного участка: село Шиликти, улица Мектеп 5, здание коммунального государственного учреждения "Шиликтинская основная школа" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территория села Шиликти Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 147
Центр избирательного участка село Шуга, улица Мектеп 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Х.Шаяхметова" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: территория села Шуга Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 148
Центр избирательного участка: село Кожамжар, улица Сахабиден Елубаева 13, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Кожамжар;
границы избирательного участка: территория села Кожамжар Кожамжарского сельского округа
Избирательный участок № 149
Центр избирательного участка: село Кайран, улица Мектеп 6, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб село Кайран;
границы избирательного участка: территория села Кайран Кожамжарского сельского округа
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Балбыр 4, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жамбыл;
границы избирательного участка: территория села Жамбыл Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 151
Центр избирательного участка: село Караой, улица Күбән 6, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб село Караой;
границы избирательного участка: территория села Караой Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: село Муткенова, улица Астана 1А, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Муткенова;
границы избирательного участка: территории сел Муткенова, Естай Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 154

Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңатап ауылы, Орталық көшесі 21/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жаңатап ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңатап ауылының аумағы.
№ 155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жаңабет ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Жаңабет ауылының аумағы.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әбжан ауылы, Мектеп көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Әбжан ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Әбжан ауылының аумағы.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әуелбек ауылы, Бейбітшілік көшесі 28А, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Әуелбек ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Әуелбек ауылының аумағы.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өтес ауылы, Орталық көшесі 8А, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Өтес ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Өтес ауылының аумағы.
№ 159 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Харьковка ауылы, Советов көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Харьковка ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Харьковка, Қарабузау ауылдарының аумағы.
№ 161 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Басқамыс ауылы, 1 Май көшесі 7, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Басқамыс ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылдық округінің Басқамыс, Қарақоға ауылдарының аумақтары.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шолақсор ауылы, Бейбітшілік көшесі 1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Шолақсор ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылының аумағы.
№ 164 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалаулы ауылы, Абай көшесі 22, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Жалаулы ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылының аумағы.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балтасап ауылы, Жастар көшесі 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Балтасап ауылының ауылдық клубы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Жалаулы ауылдық округінің Балтасап, Қарасу ауылдарының аумағы.
№ 167 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Қабылбек Алин көшесі 97, "Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Центр избирательного участка: село Жанатап, улица Орталық 21/1, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанатап;
границы избирательного участка: территория села Жанатап Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 155
Центр избирательного участка: село Жанабет, улица Мектеп 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанабет;
границы избирательного участка: территория села Жанабет Муткеновского сельского округа
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: село Абжан, улица Мектеп 7, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Абжан;
границы избирательного участка: территория села Абжан Муткеновского сельского округа
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: село Ауельбек, улица Бейбітшілік 28А, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Ауельбек;
границы избирательного участка: территория села Ауельбек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: село Отес, улица Орталык 8А, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Отес;
границы избирательного участка: территория села Отес Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 159
Центр избирательного участка: село Харьковка, улица Советов 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Харьковка;
границы избирательного участка: территория сел Харьковка, Карабузау Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 161
Центр избирательного участка: село Баскамыс, улица 1 Мая 7, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Баскамыс;
границы избирательного участка: территории сел Баскамыс, Каракога сельского округа Ақжол.
Избирательный участок № 163
Центр избирательного участка: село Шолаксор, улица Бейбітшілік 1, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Шолаксор;
границы избирательного участка: территория села Шолаксор Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 164
Центр избирательного участка: село Жалаулы, улица Абая 22, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жалаулы;
границы избирательного участка: территория села Жалаулы Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 165
Центр избирательного участка: село Балтасап, улица Жастар 15, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры отдела культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Балтасап;
границы избирательного участка: территория сел Балтасап, Карасу Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 167
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Кабылбека Алина 97, здание государственного учреждения "Отдел реального сектора экономики Актогайского района";

сайлау учаскесінің шекаралары: Ертіс 1-100, Қабылбек Алин 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абай 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмет Қайырбаев 1-47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 90, 92 көшелері; Естай 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павел Дубовой 1-12, Школьный 1-15, Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6, Қажмұрат Ибадильдин 1, 4, Иса Байзақов 1, 2, 3, 4, 5, 7 тұйық көшелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Мөлтек ауданы 28, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мөлтек ауданы 1-131.

границы избирательного участка: улицы Ертис 1-100, Кабылбека Алина 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Махмета Каирбаева 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 90, 92; переулки Естая 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, Павла Дубового 1-12, Школьный 1-15, Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, Кажмұрат Ибадильдин 1, 4, Исы Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 7.
Избирательный участок № 168
Центр избирательного участка: село Актогай, Микрорайон 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области;
границы избирательного участка: Микрорайон 1-131.