2026-2028 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 245/43 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19171841 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13021494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 66512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 660607 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5423228 мың теңге;
2) шығындар – 23146845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -132071 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 86500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 218571 мың тенге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 120081 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 120081 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3963014 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3963014 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 22.05.2026 № 279/48 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 4-қосымшаға сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 2026 жылға 297982 мың теңге сомасында, 2027 жылға 229301 мың теңге сомасында, 2028 жылға 216733 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 20.03.2026 № 263/46 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Ақсу қаласы бойынша алым сомасы келесі көлемде бекітілсін: 2026 жылы - 1300280 мың теңге, 2027 жылы - 2336265 мың теңге, 2028 жылы – 4113581 мың теңге.
4. 2026 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы 745000 мың теңге сомада көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 110000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 130000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 130000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 130000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 115000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 130000 мың теңге.

О бюджете города Аксу на 2026-2028 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 245/43.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 19171841 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13021494 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 66512 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 660607 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5423228 тысяч тенге;
2) затраты – 23146845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -132071 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 86500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 218571 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 120081 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 120081 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3963014 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3963014 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 22.05.2026 № 279/48 (вводится в действие с 01.01.2026).
Утвердить на 2026 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 297982 тысяч тенге, на 2027 год в сумме 229301 тысяч тенге, на 2028 год в сумме 216733 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 20.03.2026 № 263/46 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Утвердить сумму изъятий по городу Аксу в следующих объемах: 2026 год - 1300280 тысяч тенге, 2027 год - 2336265 тысяч тенге, 2028 год – 4113581 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 745000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 110000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 130000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин - 130000 тысячи тенге;
Евгеньевский сельский округ - 130000 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ - 115000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ - 130000 тысяч тенге.

5. 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден 594349 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Бағдарлама бойынша: 001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" - 4482 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 4482 мың теңге:
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 1482 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 3000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" - 5500 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 5500 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 4000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 1500 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 011 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" - 73407 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 73407 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 10000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 10000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 20550 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 2707 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 30150 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" - 135619 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 135619 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 100119 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 3000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 4000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 13500 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 5000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 10000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" - 66605 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 66605 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 2947 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 3706 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 33419 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 9897 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 12000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 4636 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" - 4200 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 4200 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 1050 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 700 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 700 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 700 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 700 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 350 мың теңге.

5. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов в объеме 594349 тысячи тенге, в том числе:
По программе: 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" – 4482 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 4482 тысяч тенге:
сельский округ Қанаш Қамзин – 1482 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 3000 тысяч тенге;
По программе: 008 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 5500 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 5500 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 4000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 1500 тысяч тенге.
По программе: 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 73407 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 73407 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 10000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 10000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 20550 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 2707 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 30150 тысяч тенге.
По программе: 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 135619 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 135619 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 100119 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 3000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 4000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 13500 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 5000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 10000 тысяч тенге.
По программе: 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" - 66605 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 66605 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 2947 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 3706 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 33419 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 9897 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 12000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 4636 тысяч тенге.
По программе: 022 "Капитальные расходы государственного органа" - 4200 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 4200 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 1050 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 700 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 700 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 700 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 700 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 350 тысяч тенге.

Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 304536 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 304536 мың теңге:
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 92465 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 107771 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 104300 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 22.05.2026 № 279/48 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2028 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы 900000 мың теңге сомада көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 150000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 150000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 150000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 150000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 150000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 150000 мың теңге.
7.5-қосымшаға сәйкес Ақсу қаласы бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы нысаналы трансферттердің көлемі 2026 жылға – 4060577 мың теңге, 2027 жылға – 2978156 мың теңге, 2028 жылға – 2060393 мың теңге сомасында ескерілсін.
8.Ақсу қаласы бюджетінің шығыстарында жалпы сипаттағы нысаналы емес трансферттердің көлемі 2026 жылға – 657406 мың теңге, 2027 жылға – 416720 мың теңге, 2028 жылға – 412855 мың теңге сомасында ескерілсін.
9.6-қосымшаға сәйкес Ақсу қаласы бюджетінің шығыстарында әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалын субсидиялауға арналған бюджет қаражатының ең аз көлемі 2026 жылға - 464200 мың теңге, 2027 жылға – 487410 мың теңге, 2028 жылға – 511781 мың теңге сомасында ескерілсін.
10.7-қосымшаға сәйкес Ақсу қаласы бюджетінің шығыстарында мектеп жасындағы балалардың қалалық қоғамдық көлікте тегін жол жүруін өтеуге арналған бюджет қаражатының ең аз көлемі 2026 жылы – 130437 мың теңге, 2027 жылы – 136959 мың теңге, 2028 жылы – 143807 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. 8-қосымшаға сәйкес ауылдық округтер бюджетінің шығыстарында 2026 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер – 820 мың теңге, 2027 жылға – 837 мың теңге, 2028 жылға - 858 мың теңге ескерілсін.
12. Ауылдық округтер бюджетінің шығыстарында 2026 жылға арналған нысаналы емес ағымдағы трансферттер 36882 мың теңге сомасында ескерілсін:
Қызылжар ауылдық округі - 6126 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 6171 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 6138 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 6120 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 6173 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 6154 мың теңге.

По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 304536 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 304536 тысяч тенге:
сельский округ Қанаш Қамзин – 92465 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 107771 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 104300 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 22.05.2026 № 279/48 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2028 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 900000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 150000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 150000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин - 150000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 150000 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ - 150000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ - 150000 тысяч тенге.
7. Учесть в расходах бюджета города Аксу объемы целевых трансфертов общего характера в сумме 2026 год – 4060577 тысяч тенге, 2027 год – 2978156 тысяч тенге, 2028 год – 2060393 тысяч тенге согласно приложению 5.
8. Учесть в расходах бюджета города Аксу объемы нецелевых трансфертов общего характера в сумме 2026 год – 657406 тысяч тенге, 2027 год – 416720 тысяч тенге, 2028 год – 412855 тысяч.
9. Учесть в расходах бюджета города Аксу минимальные объемы бюджетных средств на субсидирование социально-значимых пассажирских перевозок в сумме 2026 год – 464200 тысяч тенге, 2027 год – 487410 тысяч тенге, 2028 год – 511781 тысяч тенге согласно приложению 6.
10. Учесть в расходах бюджета города Аксу минимальные объемы бюджетных средств на возмещение бесплатного проезда детей школьного возраста в городском общественном транспорте в сумме 2026 год – 130437 тысяч тенге, 2027 год – 136959 тысяч тенге, 2028 год – 143807 тысяч тенге согласно приложению 7.
11. Учесть в расходах бюджета сельских округов целевые текущий трансферты на 2026 год – 820 тысяч тенге, 2027 год – 837 тысяч тенге, 2028 год - 858 тысяч тенге согласно приложению 8.
12. Учесть в расходах бюджета сельских округов нецелевые текущий трансферты на 2026 год в сумме 36882 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 6126 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 6171 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 6138 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 6120 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 6173 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 6154 тысяч тенге.

Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 2000 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 2000 мың теңге:
Евгеньевка ауылдық округі - 2000 мың теңге".
14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" – 2000 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 2000 тысяч тенге:
Евгеньевский сельский округ – 2000 тысяч тенге".
14. Предусмотреть специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

70000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
70000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2342487
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
159591
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159591
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
159591
2
Әлеуметтiк көмек
1934081
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1803644
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38595
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8734
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
454018
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5162
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
43894
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238958
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдардың әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталықтары
110213
017
Оңалту және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық, емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
904070
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
130437
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
130437
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
248815
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
248815
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127793
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік мекеменің күрделі шығындары
2112
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
8263
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

70000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
70000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2342487
1
Социальное обеспечение
159591
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159591
005
Государственная адресная социальная помощь
159591
2
Социальная помощь
1934081
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1803644
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38595
006
Оказание жилищной помощи
8734
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
454018
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5162
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
43894
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238958
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
110213
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации и реабилитации лица с инвалидностью
904070
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
130437
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
130437
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
248815
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
248815
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127793
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственного органа
2112
028
Услуги лицам из группы риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
8263
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях