Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 маусымдағы "Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 417/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қазандағы № 692/8 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабы 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" № 590 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 маусымдағы "Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 417/4 қаулысының 1-қосымшасына өзгерістер енгілсін.
2. "Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің заңды мекенжайы Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, 140100, Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 72/2 болып өзгертілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.З. Конротбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Шәріпов
"Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы
3 маусымдағы "Ақсу қаласының
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
Ережесін бекіту туралы" № 417/4
қаулысына өзгерістер енгізу туралы"
Ақсу қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "29" қазан
№ 692/8 қаулысына
қосымша
"Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне енгізілген өзгерістер тізбесі:
1. 9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Ақсу қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, 140100, Ақсу қаласы, Пушкин көшесі, 72/2.
2. 17-тармақтың 9) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ұйымдардың мұқтаждығы үшін тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды тиімді, заңды және ашық ұйымдастыруды қамтамасыз ету.
3. 18-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
құжаттаманы дайындауды, хабарландыруларды орналастыруды, өтінімдерді қарауды, нәтижелерді ресімдеуді, сондай-ақ сатып алу рәсімдеріне қатысушылардың өтініштері мен шағымдарына жауаптар беруді қоса алғанда, мемлекеттік сатып алу рәсімдерін ұйымдастыру, үйлестіру және өткізу;
4. 18-тармақтың 26) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
Тұрғын үймен қамтамасыз ету орталығымен ("Отбасы Банк" АҚ) бірлесіп, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж кезекте тұрғандар үшін мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде кредиттік тұрғын үйді өткізу бойынша жұмыстар жүргізу;

О внесении изменений в постановление акимата города Аксу от 3 июня 2022 года № 417/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 29 октября 2025 года № 692/8
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в Приложение 1 постановления акимата города Аксу от 3 июня 2022 года № 417/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов города Аксу", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Изменить юридический адрес государственного учреждения "Отдел финансов города Аксу" на: Республика Казахстан, Павлодарская область, 140100, город Аксу, улица Пушкина, 72/2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Конротбаева Н. З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Шарипов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу "О внесении
изменений в постановление
акимата города Аксу от 3 июня
2022 года № 417/4
"Об утверждении Положения
о государственном учреждении
"Отдел финансов
города Аксу" от "29" октября
2025 года № 692/8
Перечень внесенных изменений в Положение
о государственном учреждении "Отдел финансов города Аксу"
1. пункт 9. изложить в следующей редакции:
Местонахождение государственного учреждения "Отдел финансов города Аксу": Республика Казахстан, Павлодарская область, 140100, город Аксу, улица Пушкина, 72/2.
2. подпункт 9) пункта 17 изложить в следующей редакции:
обеспечение эффективной, законной и прозрачной организации государственных закупок товаров, работ и услуг для нужд организаций в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
3. подпункт 3) пункта 18 изложить в следующей редакции:
Организация, координация и проведение процедур государственных закупок, включая подготовку документации, размещение объявлений, рассмотрение заявок, оформление результатов, а также предоставления ответов на обращения и жалобы участников процедур закупок;
4. подпункт 26) пункта 18 изложить в следующей редакции:
проведение работ совместно с Центром обеспечения жилищем (АО "Отбасы Банк"), по реализации кредитного жилья в рамках государственных программ для очередников, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда;

5. 18-тармақтың 27) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
Тұрғын үймен қамтамасыз ету орталығымен бөлінген коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй беру жөніндегі жұмыстарды жүзеге асыру;
6. 18-тармақтың 29) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді жекешелендіру жөніндегі комиссияны ұйымдастырады;
7. 22-тармақ алынып тасталсын.
8. 24-тармақ алынып тасталсын.

5. подпункт 27) пункта 18 изложить в следующей редакции:
осуществление работ по предоставлению жилищ из коммунального жилищного фонда распределенного Центром обеспечения жилищем;
6. подпункт 29) пункта 18 изложить в следующей редакции:
организует комиссию по приватизации жилищ из коммунального жилищного фонда;
7. пункт 22 исключить.
8. пункт 24 исключить.