Ақсу қаласы әкімі міндетін атқарушының 2024 жылғы 11 қарашадағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 2 қазандағы № 22 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімі міндетін атқарушының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін он жұмыс күні өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Шәріпов
Ақсу қаласы әкімінің
2025 жылғы "___" ____ № ____
шешіміне
қосымша
Ақсу қаласы әкімінің күші жойылатын шешімнің тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімі міндетін атқарушының 2024 жылғы 11 қарашадағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 10 шешімі.

О признании утратившим силу решения исполняющего объязанности акима города Аксу за № 10 от 11 ноября 2024 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 2 октября 2025 года № 22
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения исполняющего объязанности акима города Аксу, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Шарипов
Приложение
к решению акима города Аксу
от "___" ___ 2025 года № __
Перечень утративших силу решения акима города Аксу
1. Решение исполняющего объязанности акима города Аксу от 11 ноября 2024 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Аксу Павлодарской области".