Павлодар қалалық мәслихатының "2025 – 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 281/34 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 218/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204967 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін :
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 117 206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 363 мың теңге;
арнаулы түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 1 066 456 мың теңге;
2) шығындар – 1 120 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 129 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 3 129 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 129 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 129 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 742 855 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 053 мың теңге;
арнаулы түсімдер - нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 665 807 мың теңге;
2) шығындар – 746 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 835 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -3 835 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 – 2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 218/25
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 10 декабря 2025 года № 281/34
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 218/25 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2025 - 2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204967) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 117 206 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 101 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 286 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 363 тысяч тенге;
специальные поступления – равно нулю;
поступления трансфертов – 1 066 456 тысяча тенге;
2) затраты – 1 120 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 129 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 3 129 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 129 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 3 129 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 742 855 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 053 тысяч тенге;
специальные поступления – равно нулю;
поступления трансфертов – 665 807 тысяч тенге;
2) затраты – 746 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 835 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 3 835 тысяч тенге;

трансферттер түсімдері – 301 452 мың теңге;
2) шығындар – 314 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо:
қаржылық активтерді сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттік қаржылық активерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 269 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 269 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин
Павлодар қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
10 желтоқсандағы
№ 281/34 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы
№ 218/25 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Атамекен кентінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

поступления трансфертов – 301 452 тысяч тенге;
2) затраты – 314 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 269 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 269 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 269 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 10
декабря 2025 года № 281/34
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 26
декабря 2024 года № 218/25
Бюджет поселка Атамекен на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5