Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 275/32 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 131/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7525-14 болып тіркелген);
2) Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 544/72 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7051 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин

О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского городского маслихата
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 28 ноября 2025 года № 275/32
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского городского маслихата:
1) Решение Павлодарского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Павлодар" от 27 марта 2024 года № 131/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7525-14);
2) Решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога города Павлодара" от 30 ноября 2020 года № 544/72 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7051).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин