Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 235/27 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204879 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 257 979 550 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 216 414 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 510 505 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 997 016 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 057 585 мың теңге;
2) шығындар – 257 790 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 450 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 450 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 357 471 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 357 471 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 165 062 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 062 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 704 598 мың теңге;
Мойылды және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 219 520 мың теңге;
Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 154 285 мың теңге;
Мойылды ауылының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің мәдениет ұйымдарын ұстауға – 82 189 мың теңге;
Павлодар, Жетекші ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 62 075 мың теңге;
Павлодар ауылында, Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 23 140 мың теңге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 – 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 23 апреля 2025 года № 235/27
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 257 979 550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 216 414 444 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 510 505 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 997 016 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 057 585 тысяч тенге;
2) затраты – 257 790 591 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 450 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 450 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 357 471 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 357 471 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 165 062 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 165 062 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
704 598 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, сел Павлодарское и Жетекши;
219 520 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
154 285 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел Мойылды, Павлодарское и Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
82 189 тысяч тенге – на содержание организаций культуры села Мойылды, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
62 075 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
23 140 тысяч тенге – на содержание организаций физической культуры и спорта в селе Павлодарское, в поселке Атамекен и Кенжекольском сельском округе;

Мойылды, Павлодар және Жетекші ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 74 047 мың теңге;
Атамекен кентінде мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 10 823 мың теңге;
Павлодар ауылында және Кенжекөл ауылдық округінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 15 967 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде ведомстволық бағынысты мәдениет мекемесінің күрделі шығыстарына – 13 650 мың теңге;
Атамекен кентінде мемлекеттік органдарды ұстауға – 4 713 мың теңге;
Атамекен кентінде жерлеу орындарын ұстауға – 41 868 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин
Павлодар қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
23 сәуірдегі
№ 235/27 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 212/24 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Павлодар қалалық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

74 047 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды, Павлодарское и Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
10 823 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Атамекен;
15 967 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов в Кенжекольском сельском округе и селе Павлодарское;
13 650 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственного учреждения культуры в Кенжекольском сельском округе;
4 713 тысяч тенге – на содержание государственных органов в поселке Атамекен;
41 868 тысяч тенге – на содержание мест захоронений в поселке Атамекен.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 23 апреля 2025 года № 235/27
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 25
декабря 2024 года № 212/24
Павлодарский городской бюджет на 2025 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5