Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы "Павлодар қаласы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 774/2 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 1357/2 қаулысы
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы "Павлодар қаласы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 774/2 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
"Павлодар қаласы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
18-тармақ мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) өкілеттіктер шегінде көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл шараларын қабылдау.".
2. "Павлодар қаласы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Қ. Беготаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Аманов

О внесении дополнения в постановление акимата города Павлодара от 16 мая 2022 года № 774/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 5 сентября 2025 года № 1357/2
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 16 мая 2022 года № 774/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов города Павлодара" следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов города Павлодара":
пункт 18 дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) в рамках полномочий принимать меры противодействия теневой экономики.".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Павлодара" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Павлодара;
принятия необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Беготаеву К. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Павлодара А. Аманов