"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2025 жылғы 2-тоқсанға арналған шекті мәндерін бекіту туралы"
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 123/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің мендет атқарушы 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығымен бекітілген Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларының 7-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Қазақстан Республикасы 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 02-21/2722 хаты негізінде Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

"Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2 квартал 2025 года"
Постановление акимата Павлодарской области от 29 апреля 2025 года № 123/1
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 Правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282, на основании письма от 9 апреля 2025 года № 02-21/2722 Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2025 жылғы 2-тоқсанға арналған шекті мәндері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Ж. Қабылтаеваға жүктелсін.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2025 жылғы
"29" сәуір № 123/1
қаулысына қосымша
2025 жылғы 2-тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Ажар-ланған күріш (дөңгелек дәнді, салмақ-ты), кг
Бірінші сұрыпты бидай ұны, кг
Қарақұмық жармасы (ұнтақтал-маған, салмақты), кг
Бидай ұнынан жасалған бірінші сұрыпты нан (қалып-ты), кг
Рожки (салмақ-ты), кг
Сиыр еті (сүйек-тері бар жауы-рын-кеуде бөлігі), кг
Тауық еті (оған жапсар-лас жұмсағы бар сан және жіліншік сүйегі), кг
Жұмсақ қаптама-дағы, майлылығы 2,5 % пастерлен-ген сүт, литр
Жұмсақ қаптама-дағы, майлылығы 2,5 % айран, литр
2025 жылғы 2-тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері

1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2 квартал 2025 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кабылтаеву А. Ж.
Аким области А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
№ 123/1 от "29" апреля 2025 года
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2 квартал 2025 года
Рис шлифо-ванный (кругло-зерный, весовой), кг
Мука пше-ничная первого сорта, кг
Крупа гречневая (ядрица, весовая), кг
Хлеб пшеничный из муки первого сорта (формовой), кг
Рожки (весо-вые), кг
Говядина (лопа-точно-грудная часть с костями), кг
Мясо кур (бедренная и берцовая кость с прилегающей к ней мякотью), кг
Молоко пастери-зованное 2,5% жирности в мягкой упаковке, литр
Кефир 2,5% жирности в мягкой упаковке, литр
Пороговое значение розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2 квартал 2025 года