Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 401 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18786 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 45 және 46-жолдармен толықтырылсын:
"
45
"Ramazan Elevator" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
46
"Койбагар - Ұны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 1
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 1
".
2. Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электронды түрде жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі генерал-майор
Ш. Әрінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі

О внесении дополнения в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 сентября 2025 года № 401
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18786) следующее дополнение:
в перечне пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва, утвержденным указанным приказом:
дополнить строками, порядковые номера 45 и 46 следующего содержания:
"
45
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ramazan Elevator"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23
46
Товарищество с ограниченной ответственностью "Койбагар - Ұны"
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 1
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 1
".
2. Комитету по государственным материальным резервам в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан генерал-майор
Ч. Аринов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан