"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті бөлімшелері арнайы көлік құралдары тиесілілігінің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 141 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрінің 2024 жылғы 25 маусымдағы № 246 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 142 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті бөлімшелері арнайы көлік құралдары тиесілілігінің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 141 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрінің 2024 жылғы 25 маусымдағы № 246 бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына осы бұйрықтың көшірмесін жолдауды;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
міндетін атқарушы
К. Тұрсынбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

Об отмене приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 июня 2024 года № 246 "О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 марта 2021 года №141 "Об утверждении натуральных норм положенности специальных транспортных средств подразделений Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 апреля 2025 года № 142
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКAЗЫВAЮ:
1. Отменить приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 июня 2024 года № 246 "О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 марта 2021 года № 141 "Об утверждении натуральных норм положенности специальных транспортных средств подразделений Комитета промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Комитету промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
К. Турсынбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан